SUPREMUS

Проект експериментальної музики Supremus створений у Києві в 2009 році братами Дмитром та Сергієм Радзецькими. Проект працює у жанрах академічного авангарду, фрі-джазу, авант-прогу, фьюжн, ембіент, електроніки. Supremus реалізував низку звукотворчихперформансів: «Гітарні галюцинації» (Дніпропетровськ2010, Київ 2011, Харків 2012, Львів/Кіровоград 2015), «GroundMusic» (2014), «ShakespeareinSpace» (2016), Міжнародний фестиваль сучасної та імпровізаційної музики «FreeFest» (2013–2014), програму «AvantFloyd» з авторських фантазій на музику PinkFloyd з музикантами «Океану Ельзи» Мілошем Єлічем та Денисом Глініним.

У 2016 Supremus провівтриденний фестиваль, присвячений 150-річчю французького композитора ЕрікаСаті. Тоді оркестр ArmoniaLudus під диригуванням МіхейлаМенабдевперше в Україні виконав музику Еріка Саті до фільму Рене Клера «Антракт». Автором проекту виступив Дмитро Радзецький.

МіхейлМенабде – відомий грузинський та український диригент, з 2014 року тісно співпрацює з музичною агенцією «Ухо», у цей же час із найкращими музикантами Києва створює камерний ансамбль ArmoniaLudus. Разом з ансамблем Міхейл неодноразово брав участь у фестивалях «KievСontemporaryMusicDays», «KievMusiсFest», «Літні музичні промені», «Два дні та дві ночі нової музики». МіхейлМенабде входить в число провідних диригентів сучасної української музики. Останнім часом Менабде працює у Відні, але паралельно включається у музичне життя України та Грузії.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>